Attract Pear Mini Hoop Pierced Earrings, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Attract Pear Mini Hoop Pierced Earrings, White, Rhodium plated

4.750 ден.

Attract колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5563119
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 2x0.5 cm
  • Тип на обетки Кратки обетки