Eternal Flower Stud Pierced Earrings, Yellow, Mixed metal finish :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Eternal Flower Stud Pierced Earrings, Yellow, Mixed metal finish

5.800 ден. 4.060 ден. -30 %

Инспирирана од вечната убавина Eternal колекцијата е создадена за секојдневно носење. Интересен дизајн кој ќе го збогати вашиот изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5518145
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Жолта
  • Материјал Родиран
  • Димензија 1.3X1.3 CM
  • Тип на обетки Кратки обетки