Penélope Cruz Icons of Film Chandelier Pierced Earrings, Blue, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Penélope Cruz Icons of Film Chandelier Pierced Earrings, Blue, Gold-tone plated

15.900 ден. 11.130 ден. -30%

Најновата колекција на Atellier Swarovski, Film, e инспирирана од најблескавите моменти на Холивуд. Создадена во соработка со оскаровката Penelope Cruz. Колекција со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за ненадминлив впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5570803
  • Гаранција 24 месеци
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Atelier Swarovski Atelier Swarovski
  • Материјал Позлата
  • Боја Златна • Сина