Ginger Hoop Pierced Earrings, White, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Ginger Hoop Pierced Earrings, White, Gold-tone plated

5.800 ден. 4.060 ден. -30 %

Ginger колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5560492
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 2.1X0.2 CM
  • Материјал Позлата
  • Боја Златна
  • Тип на обетки Кругови