Stone Pierced Earrings, Pink, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Stone Pierced Earrings, Pink, Rose-gold tone plated

4.250 ден.

Stone колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5446008
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 1 CM
  • Боја Златна
  • Материјал Розе позлата
  • Тип на обетки Кругови