Swarovski Infinity Mini Pierced Earrings, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Swarovski Infinity Mini Pierced Earrings, White, Rhodium plated

4.250 ден.

Infinity колекцијата на Swarovski e со симбол на бесконечност и љубов, совршен спој на модерното со класичното.Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5518880
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 1.6X0.6 CM
  • Тип на обетки Кратки обетки