Tigris Pierced Earrings, Blue, Ruthenium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Tigris Pierced Earrings, Blue, Ruthenium plated

15.900 ден.

Колекцијата Tigris, инспирирана од дрвото на животот, е најновото освежување кое ни доаѓа од Atelier Swarovski. Луксузен и гламурозен накит кој ќе ве воодушеви со својот дизајн. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5535899
  • Гаранција 24 месеци
  • Материјал Родиран
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Atelier Swarovski Atelier Swarovski
  • Боја Сина