Tigris Hoop Pierced Earrings, Blue, Ruthenium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Tigris Hoop Pierced Earrings, Blue, Ruthenium plated

19.300 ден.

Колекцијата Tigris, инспирирана од дрвото на животот, е најновото освежување кое ни доаѓа од Atelier Swarovski. Луксузен и гламурозен накит кој ќе ве воодушеви со својот дизајн. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5534514
  • Гаранција 24 месеци
  • Материјал Родиран
  • Atelier Swarovski Atelier Swarovski
  • Тип на обетки Кругови
  • Боја Сина