Angelic Necklace Set, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ѓердан, обетки, алка

Angelic Necklace Set, White, Rhodium plated

22.500 ден.

Swarovski сет Angelic со безвремен дизајн кое ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте го со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5367853
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38/16.5/1 CM

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија