Attract Pear Set, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ланче и обетки

Attract Pear Set, White, Rhodium plated

6.750 ден.

Attract колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5569174
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38/0.9X0.5 CM

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново Eternal Flower Dragonfly Set, Pink, Rose-gold tone plated Eternal Flower Dragonfly Set, Pink, Rose-gold tone plated

Eternal Flower Dragonfly Set, Pink, Rose-gold tone plated

7.700 ден. Нема на залиха

Angelic Necklace Set, White, Rhodium plated

23.000 ден. Нема на залиха

Tennis Deluxe Set, White, Rhodium plated

17.900 ден. Нема на залиха

One Set, Multi-colored, Rose-gold tone plated

8.350 ден. Нема на залиха

Tennis Deluxe Mixed Set, White, Rhodium plated

12.500 ден. Нема на залиха

Attract Set, White, Gold-tone plated

6.450 ден. Нема на залиха
-30 % Attract Round Set, Blue, Rhodium plated Attract Round Set, Blue, Rhodium plated

Attract Round Set, Blue, Rhodium plated

5.800 ден. 4.060 ден.
Ново Tennis Deluxe V Mixed Set, White, Rhodium plated Tennis Deluxe V Mixed Set, White, Rhodium plated

Tennis Deluxe V Mixed Set, White, Rhodium plated

19.300 ден. Нема на залиха
Ново Swarovski Infinity Heart Set, White, Mixed metal finish Swarovski Infinity Heart Set, White, Mixed metal finish

Swarovski Infinity Heart Set, White, Mixed metal finish

9.650 ден. Нема на залиха