Eternal Flower Dragonfly Set, Pink, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ланче и обетки

Eternal Flower Dragonfly Set, Pink, Rose-gold tone plated

7.700 ден.

Инспирирана од вечната убавина Eternal колекцијата е создадена за секојдневно носење. Интересен дизајн кој ќе го збогати вашиот изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5518141
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна • Розева
  • Димензија 38/0.9 CM
  • Материјал Розе позлата

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија