Hyperbola bangle Heart, Blue, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Бразлетна

Hyperbola bangle Heart, Blue, Rhodium plated

11.500 ден.

Алката Hyperbola зрачи со чиста софистицираност во форма на срце, вечниот симбол на љубовта. Мотивот во форма на срце е создаден со дизајн на кафез за максимален волумен. За да се подобри ефектот на куполата тој е украсен со кружни проѕирни Сваровски кристали, поставени со помош на техника chatonnage. Во центарот има кристал во форма на срце во сина боја кој трепери и ја доловува светлината од секој агол. Подарете го ова како посебно изненадување на некој што го обожавате.

Водич за големина
  • Шифра 5680393
  • Гаранција 24 месеци
  • Материјал Родиран
  • Димензија Ø 5.9 x 4 cm
  • Боја Сребрена • Сина