Tennis Deluxe V Mixed Set, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Сет: Ѓердан и обетки

Tennis Deluxe V Mixed Set, White, Rhodium plated

19.000 ден.

Tennis колекцијата на Swarovski e совршен спој на модерното со класичното, коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5575495
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38/1.9X0.5 CM