Millenia necklace, Square Swarovski zirconia, White :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Ланче

Millenia necklace, Square Swarovski zirconia, White

6.750 ден.

Создадено во впечатлива октагон форма, ова ланче припаѓа на Millenia колекцијата, создадена од креативната директорка Giovanna Engelbert.Брилијатно брусениот кристал во внатрешноста ќе се движи и танцува постојано додека го носите. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5599177
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38 cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок