BELL JAR DISPLAY, SMALL :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Украс

BELL JAR DISPLAY, SMALL

2.500 ден.

Ова ѕвоно дизајнирано од Swarovski e изработенo од високо квалитетно стакло и рачка која е изработена од 164 брусени кристали. На самата рачка има кука на која можат да се закачат орнаменти. Самата кука е изработена од високо квалитетен челик на метална основа.Ова кристално ѕвоно е совршен подарок за било која пригода.


  • Шифра 5553155
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 14.1 x 9.7 x 9.7 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија