Millenia necklace, Trilliant cut crystal, White :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Millenia necklace, Trilliant cut crystal, White

38.000 ден.

Создаденa во впечатлива форма, оваa огрлица припаѓа на Millenia колекцијата, дизајнирана од креативната директорка Giovanna Engelbert.Брилијатно брусениот кристал во триаголнеста форма сјае беспрекорно. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5599167
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Тип на ланчиња Ѓердан
  • Димензија 36 cm