CRYSTALLINE TOASTING FLUTES (SET OF 2) :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

CRYSTALLINE TOASTING FLUTES (SET OF 2)

19.300 ден.

Нежни и елегантни, овој сет од две чаши ќе го разубават секое ваше наздравување за посебни прилики. Дизајнирани од Steven Weinberg. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 255678
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 25.6 x 6.9 x 6.9 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија