MINERA PICTURE FRAME, SILVER TONE :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

MINERA PICTURE FRAME, SILVER TONE

9.450 ден.

Додадете дополнителен сјај на вашите фотографии со оваа прекрасна рамка за слика украсена со 3300 кристали. Совршен подарок за секоја пригода.


  • Шифра 5351296
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 20.7 x 15.7 x 12 cm
  • Боја Сребрена • Сива

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново Garden Tales Rose Garden Tales Rose

Garden Tales Rose

6.450 ден. Нема на залиха

MINERA PICTURE FRAME, SILVER TONE, ROUND

6.750 ден. Нема на залиха
Ново Jungle Beats Pineapple Magnet, Red, Small Jungle Beats Pineapple Magnet, Red, Small

Jungle Beats Pineapple Magnet, Red, Small

1.650 ден. Нема на залиха

MINERA PICTURE FRAME, SILVER TONE, SMALL

7.450 ден. Нема на залиха
Ново Bell Jar Display, large Bell Jar Display, large

Bell Jar Display, large

4.250 ден. Нема на залиха
Ново BELL JAR DISPLAY, SMALL BELL JAR DISPLAY, SMALL
Ново SHIMMER TEA LIGHT HOLDER, PINK SHIMMER TEA LIGHT HOLDER, PINK

SHIMMER TEA LIGHT HOLDER, PINK

2.950 ден. Нема на залиха

Shell with pearl, large

9.650 ден. Нема на залиха