MINERA PICTURE FRAME, SILVER TONE :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

MINERA PICTURE FRAME, SILVER TONE

9.950 ден.

Додадете дополнителен сјај на вашите фотографии со оваа прекрасна рамка за слика украсена со 3300 кристали. Совршен подарок за секоја пригода.


  • Шифра 5351296
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 20.7 x 15.7 x 12 cm
  • Боја Сребрена • Сива

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија