CRYSTALLINE TOASTING FLUTES , GOLD TONE (SET OF 2) :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

CRYSTALLINE TOASTING FLUTES , GOLD TONE (SET OF 2)

19.300 ден.

Нежни и елегантни овој сет од две чаши ќе го разубават секое ваше наздравување. Дизајнирани од Steven Weinberg. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5102143
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 25.6 x 6.9 x 6.9 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново GARDEN TALES:DECOR VASE S GARDEN TALES:DECOR VASE S
-50 % Happy Duck Lifeguard Figurine Happy Duck Lifeguard Figurine

Happy Duck Lifeguard Figurine

6.490 ден. 3.245 ден.

Peony

19.300 ден.
Ново Garden Tales Rose Garden Tales Rose

Garden Tales Rose

6.450 ден. Нема на залиха