Gema necklace Mixed cuts, Blue, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.




Ѓердан

Gema necklace Mixed cuts, Blue, Rhodium plated

25.000 ден.

Збогатете го вашиот изглед со оваа впечатлива огрлица од Gema колекцијата. Дизајнот се расплетува со волшебна мешавина на кроеви во океански тонови распоредени во органска, но прецизна форма за максимална драма. Уникатно и привлечно за гламурозен изглед на секоја прослава.

Водич за големина
  • Шифра 5666007
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сина
  • Материјал Родиран
  • Тип на ланчиња Ѓердан
  • Димензија минимална должина: 38 cm максимална должина: 43 cm