GRAZELLE, LIMITED EDITION :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

GRAZELLE, LIMITED EDITION

14.200 ден. 9.940 ден. -30 %

Украс од лимитираната колекција дизајнирана од познатиот дизајнер Tord Boontje и инспирирана од мистичната зимска шума. Пресладок елегантен украс кој прекрасно ќе изгледа во сечиј дом. Декоративен украс. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5464875
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 10 x 10.5 x 6.3 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

GINGERBREAD HOUSE ORNAMENT

3,850 ден. Нема на залиха
Ново GINGERBREAD REINDEER ORNAMENT GINGERBREAD REINDEER ORNAMENT
-30 % WREATH ORNAMENT, LEAVES WREATH ORNAMENT, LEAVES

WREATH ORNAMENT, LEAVES

4,500 ден. 3,150 ден.
-30 % ROCKING ELF ROCKING ELF

ROCKING ELF

3,150 ден. 2,205 ден.
-30 % CANDY CANE HEART ORNAMENT CANDY CANE HEART ORNAMENT

CANDY CANE HEART ORNAMENT

4,500 ден. 3,150 ден.
-30 % FESTIVE ORNAMENT, SMALL FESTIVE ORNAMENT, SMALL

FESTIVE ORNAMENT, SMALL

2,500 ден. 1,750 ден.

BELL JAR - CHRISTMAS TREE & SANTA

12,900 ден. Нема на залиха
-30 % STAR ORNAMENT, CRYSTAL AB STAR ORNAMENT, CRYSTAL AB

STAR ORNAMENT, CRYSTAL AB

5,800 ден. 4,060 ден.