Idyllia drop earrings Flower, Yellow, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Idyllia drop earrings Flower, Yellow, Rhodium plated

9.790 ден.

Дизајнот обложен со родиум се одликува со живописен цветен мотив прецизно изработен од жолти и светли Сваровски кристали, наредени во комплексен распоред со градирачки ефект што го доловува внатрешниот сјај. Парче накит што ќе го надополни вашиот стил. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5683243
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Жолта
  • Материјал Родиран
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 2.6 x 1.5 cm