KRIS BEAR - CAPRICORN :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - CAPRICORN

3.450 ден.

Мечињата на Сваровски Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овој пат во зодијак верзија со симбол на знакот Јарец, представено е мече што држи кристал во црвена боја кој го означува Garnet, каменот на месец јануари.


  • Шифра 5396290
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 3.1 x 2.9 x 2.2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново SHELLY THE TURTLE SHELLY THE TURTLE

SHELLY THE TURTLE

4.500 ден.

NEW YORK APPLE, SMALL

3.850 ден. Нема на залиха
Ново TORTOISE TORTOISE

TORTOISE

19.000 ден.

FLOWER DREAMS - RED ROSE, LARGE

6.450 ден. Нема на залиха