KRIS BEAR - CAPRICORN :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - CAPRICORN

3.450 ден.

Мечињата на Сваровски Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овој пат во зодијак верзија со симбол на знакот Јарец, представено е мече што држи кристал во црвена боја кој го означува Garnet, каменот на месец јануари.


  • Шифра 5396290
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 3.1 x 2.9 x 2.2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

CUTE BUDDHA

6.450 ден. Нема на залиха
Ново TORTOISE TORTOISE

TORTOISE

19.000 ден.

LUCKY THE RABBIT

4.500 ден.

YOUNG BALLERINA

9.450 ден.

BALLET SHOES

5.800 ден.
Ново BABY'S PACIFIER BABY'S PACIFIER

BABY'S PACIFIER

1.850 ден. Нема на залиха

KITTEN

3.850 ден.

ZODIAC - MAJESTIC DRAGON

3.850 ден. Нема на залиха