KRIS BEAR - GEMINI :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - GEMINI

3.450 ден.

Мечињата наSwarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овојпат во зодијак верзија со симболот на знакот Близнаци.


  • Шифра 5396297
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Димензија 3.1 x 2.9 x 2.2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново Kris Bear Happy Together Kris Bear Happy Together

BALLET SHOES

5.800 ден.

CAT MOTHER

6.450 ден.
Ново REPLICA MOUSE REPLICA MOUSE

REPLICA MOUSE

3.150 ден.

ZODIAC - MAJESTIC DRAGON

3.850 ден. Нема на залиха
-50 % ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE

ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE

3.850 ден. 1.925 ден.

SWAN, LARGE

8.450 ден.
Ново REPLICA HEDGEHOG REPLICA HEDGEHOG

REPLICA HEDGEHOG

3.150 ден.