KRIS BEAR - GEMINI :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - GEMINI

3.450 ден. 2.415 ден. -30%

Мечињата наSwarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овојпат во зодијак верзија со симболот на знакот Близнаци.


  • Шифра 5396297
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Димензија 3.1 x 2.9 x 2.2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-30 % REPLICA MOUSE REPLICA MOUSE

REPLICA MOUSE

3.150 ден. 2.205 ден.

OWL COUPLE

9.950 ден.
-50 % Swarovski German Shepherd Swarovski German Shepherd

Swarovski German Shepherd

7.700 ден. 3.850 ден.
-50 % Swarovski Chinese Zodiac Snake Swarovski Chinese Zodiac Snake

Swarovski Chinese Zodiac Snake

15.400 ден. 7.700 ден.

SWAN, LARGE

8.450 ден.
-30 % REPLICA CAT REPLICA CAT

REPLICA CAT

3.150 ден. 2.205 ден.

FROG PRINCE

4.750 ден.
Ново Kris Bear Happy Together Kris Bear Happy Together