KRIS BEAR - GEMINI :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - GEMINI

3.450 ден. 2.415 ден. -30%

Мечињата наSwarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овојпат во зодијак верзија со симболот на знакот Близнаци.


  • Шифра 5396297
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Димензија 3.1 x 2.9 x 2.2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

My Little Kris Bear Mother & Baby

9.950 ден. Нема на залиха
-30 % KRIS BEAR - VIRGO KRIS BEAR - VIRGO

KRIS BEAR - VIRGO

3.450 ден. 2.415 ден.

Kris Bear Lucky Charm

5.450 ден. Нема на залиха

FROG PRINCE

4.750 ден.