KRIS BEAR - YOU & I :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - YOU & I

9.190 ден.

Мечињата на Swarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овојпат во верзија на невеста и младоженец , совршен подарок за свадбена веселба или годишнина од брак.


  • Шифра 1096736
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Виолетова
  • Димензија 5.2 x 2.9 x 2.6 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

BALLERINA UNDER BELL JAR

11,600 ден. Нема на залиха
Ново BLUE JAY BLUE JAY

BLUE JAY

6,450 ден.

BALLET SHOES

5,800 ден.
Ново Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large

Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large

2,500 ден. Нема на залиха

ZODIAC - DECISIVE ROOSTER

3,850 ден. Нема на залиха
-30 % NEW YORK APPLE, LARGE NEW YORK APPLE, LARGE

NEW YORK APPLE, LARGE

6,450 ден. 4,515 ден.
-30 % RED APPLE RED APPLE

RED APPLE

5,800 ден. 4,060 ден.

STALLION

23,800 ден.
-30 % BIG BEN TOWER BIG BEN TOWER

BIG BEN TOWER

6,450 ден. 4,515 ден.