LIGHT TUMBLERS (SET OF 2) :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Украс

LIGHT TUMBLERS (SET OF 2)

5.150 ден.

Додадете сјај во вашиот секојдневен живот со овие впечатливи чаши кои можат да бидат искористени и како свеќници. Совршен и симболичен подарок за секоја пригода.


  • Шифра 5527094
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 8.4 x 8.5 x 8.5 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија