Stilla stud earrings, Cushion cut, Yellow, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Stilla stud earrings, Cushion cut, Yellow, Gold-tone plated

4.250 ден.

Зрачете со позитивност со овие сончево-жолти обетки од семејството Stilla. Овој симпатичен пар е изработен од кристали со форма на квадрат поставени во позлатена основа. Зголемете ја забавата ако имате повеќе пирсови и измешајте ги со други шарени стилови од оваа разиграна колекција. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5639124
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 0.6 cm x 0.6 cm
  • Материјал Позлата
  • Тип на обетки Кратки обетки
  • Боја Златна • Жолта