MINERA TEA LIGHT HOLDER, SMALL :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

MINERA TEA LIGHT HOLDER, SMALL

2.500 ден.

Овој модерен и елегантен свеќник е украсен со 540 рачно сетирани кристали. Идеален подарок за секоја пригода.


  • Шифра 5474386
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 2.4 x 6 x 6 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија