ZODIAC - VIGOROUS TIGER :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

ZODIAC - VIGOROUS TIGER

4.250 ден.

Украс од кинескиот зодијак дизјниран од дизајнерот Yoshii Hiroshi изработен од розев кристал, совршен подарок за родените во годината на тигарот . Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5302562
  • Гаранција 24 месеци

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

BLOSSOMING ROSE

9.950 ден.

FLOWER DREAMS - RED ROSE, LARGE

6.450 ден. Нема на залиха

ATLANTIC PUFFINS

11.600 ден.
Ново TORTOISE TORTOISE

TORTOISE

19.000 ден.

FROG PRINCE

4.500 ден. Нема на залиха
Ново Kris Bear Happy Together Kris Bear Happy Together

BIRTHDAY PRINCESS MO, MINI, A.E.

1.850 ден. Нема на залиха
-30 % Ново REPLICA HEDGEHOG REPLICA HEDGEHOG

REPLICA HEDGEHOG

3.150 ден. 2.205 ден.