Angelic Square Pierced Earrings, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Angelic Square Pierced Earrings, White, Rhodium plated

3.450 ден.

Angelic колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5368146
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 1 cm
  • Тип на обетки Кратки обетки