Angelic Set, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ланче и обетки

Angelic Set, White, Rhodium plated

8.350 ден.

Swarovski сет Angelic со безвремен дизајн кое ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте го со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5579842
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38/1X0.8 CM

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-30 % Eternal Flower Set, Yellow, Mixed metal finish Eternal Flower Set, Yellow, Mixed metal finish

Eternal Flower Set, Yellow, Mixed metal finish

11,600 ден. 8,120 ден. Нема на залиха

Angelic Necklace Set, White, Rhodium plated

22,500 ден. Нема на залиха
Ново Tennis Deluxe V Mixed Set, White, Rhodium plated Tennis Deluxe V Mixed Set, White, Rhodium plated

Tennis Deluxe V Mixed Set, White, Rhodium plated

19,300 ден. Нема на залиха
Ново Eternal Flower Dragonfly Set, Pink, Rose-gold tone plated Eternal Flower Dragonfly Set, Pink, Rose-gold tone plated

Eternal Flower Dragonfly Set, Pink, Rose-gold tone plated

7,700 ден. Нема на залиха

One Set, Multi-colored, Rose-gold tone plated

8,350 ден. Нема на залиха

Attract Round Set, White, Rhodium plated

5,800 ден. Нема на залиха
-30 % Attract Round Set, Blue, Rhodium plated Attract Round Set, Blue, Rhodium plated

Attract Round Set, Blue, Rhodium plated

5,800 ден. 4,060 ден.

Swarovski Sparkling Dance Round Set, Blue, Rhodium plated

7,700 ден. Нема на залиха

Tahlia Set, Green, Gold-tone plated

8,350 ден. Нема на залиха

Tennis Deluxe Mixed Set, White, Rhodium plated

12,900 ден. Нема на залиха