Angelic Set, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ланче и обетки

Angelic Set, White, Rhodium plated

8.350 ден.

Swarovski сет Angelic со безвремен дизајн кое ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте го со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5579842
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38/1X0.8 CM