Attract Round Set, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ланче и обетки

Attract Round Set, White, Rhodium plated

6.250 ден.

Attract колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5113468
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38/0.5 CM

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија