Swarovski Sparkling Dance Round Set, Blue, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ланче и обетки

Swarovski Sparkling Dance Round Set, Blue, Rhodium plated

7.700 ден.

. Колекцијата Sparkling Dance e производ на долгогодишно искуство, уметност и техника во обработка на кристали. Централниот кристал игра со секое ваше движење создавајќи блескав сјаj. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5480485
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена • Сина
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38/1 CM

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Swarovski Infinity Set, White, Rhodium plated

8.350 ден. Нема на залиха

One Set, Multi-colored, Rose-gold tone plated

8.350 ден. Нема на залиха
Ново Tennis Deluxe V Mixed Set, White, Rhodium plated Tennis Deluxe V Mixed Set, White, Rhodium plated

Tennis Deluxe V Mixed Set, White, Rhodium plated

19.300 ден. Нема на залиха

Twist Set, White, Rhodium plated

8.350 ден. Нема на залиха

Attract Set, White, Gold-tone plated

6.450 ден. Нема на залиха

Tennis Deluxe Mixed Set, White, Rhodium plated

12.900 ден. Нема на залиха
Ново Swarovski Infinity Heart Set, White, Mixed metal finish Swarovski Infinity Heart Set, White, Mixed metal finish

Swarovski Infinity Heart Set, White, Mixed metal finish

9.650 ден. Нема на залиха