African Sunset Gazelle Jabali :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

African Sunset Gazelle Jabali

25.000 ден.

Инспириран од топлите бои на Африка и неверојатниот див свет, овој елегантен дизајн прикажува газела што гледа десно. Неговото име Џабали што значи „вешт скокач“. Прикажувајќи мешавина од фацетирани и нефацетирани кристали, ова модерно парче зрачи со светлина во автентични нијанси на кафеава боја. Се одликува со вкупно 377 аспекти, со луксузен лак во златен тон на долгите рогови. Искомбинирајте го со газелата свртен кон лево за да додадете симетрична елеганција на вашата полица, работна маса или камин. Одлична идеја за подарок. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години.


  • Шифра 5557857
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 11.4 cm x 12.5 cm x 5.4 cm
  • Боја Кафеава

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново Elegance of Africa Cheetah Head Elegance of Africa Cheetah Head

Elegance of Africa Cheetah Head

23.000 ден. Нема на залиха
-34 % Garden Tales Daisy Ornament Garden Tales Daisy Ornament

Garden Tales Daisy Ornament

4.750 ден. 3.159 ден.

Garden Tales Red Poppy

7.450 ден. Нема на залиха
Ново Garden Tales Calla Lily Garden Tales Calla Lily
Ново All you Need are Birds Pink Cockatoo All you Need are Birds Pink Cockatoo

All you Need are Birds Pink Cockatoo

4.750 ден. Нема на залиха

Jungle Beats Pink Parakeet Cha Cha

7.450 ден. Нема на залиха
Ново All you Need are Birds Love Bird Couple All you Need are Birds Love Bird Couple

All you Need are Birds Love Bird Couple

9.450 ден. Нема на залиха