KRIS BEAR - CAPRICORN :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - CAPRICORN

3.450 ден. 2.415 ден. -30%

Мечињата на Сваровски Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овој пат во зодијак верзија со симбол на знакот Јарец, представено е мече што држи кристал во црвена боја кој го означува Garnet, каменот на месец јануари.


  • Шифра 5396290
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 3.1 x 2.9 x 2.2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-30 % REPLICA HEDGEHOG REPLICA HEDGEHOG

REPLICA HEDGEHOG

3.150 ден. 2.205 ден.
-30 % JUST MARRIED CAR JUST MARRIED CAR

JUST MARRIED CAR

5.800 ден. 4.060 ден.

KRIS BEAR - HEART BALLOONS

8.750 ден. Нема на залиха

ATLANTIC PUFFINS

12.500 ден.

SWAN, SMALL

5.150 ден.

My Little Kris Bear Mother & Baby

9.950 ден. Нема на залиха

OWL COUPLE

9.950 ден. Нема на залиха

BALLERINA UNDER BELL JAR

11.500 ден. Нема на залиха
-20 % BALLERINA BALLERINA

BALLERINA

25.700 ден. 20.560 ден. Нема на залиха