Kris Bear Always Together :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Украс

Kris Bear Always Together

10.900 ден.

Оваа разиграна фигура е нов член на нашата култна колекција Kris Bear, која ги воодушевува колекционерите од 1993 година. Дизајнот е направен со 1.169 аспекти и прикажува две мечки, од кои секоја држи по една цреша. Со своите светли допири на црвена и светло зелени лакирани метални акценти, ова парче ќе биде фантастичен подарок, одразувајќи ја важноста на силните врски и заедништвото засекогаш. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години.


  • Шифра 5675393
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Црвена
  • Димензија 5.4 x 2.7 x 6.6 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново Zodiac Gemini Zodiac Gemini

Zodiac Gemini

6.290 ден.
-20 % Kris Bear Skaterbear Kris Bear Skaterbear

Kris Bear Skaterbear

6.990 ден. 5.592 ден.

ZODIAC - GRACIOUS RABBIT

5.490 ден. Нема на залиха

Tortoise

25.000 ден.
Ново Zodiac Cancer Zodiac Cancer

Zodiac Cancer

6.290 ден.
Ново Chubby Cats Pink Cat Chubby Cats Pink Cat

ZODIAC - MAJESTIC DRAGON

5.490 ден. Нема на залиха

Baby Animals Cheeky the Monkey

6.290 ден. Нема на залиха

Frog Prince

6.290 ден.
-20 % KRIS BEAR - SWEET AS HONEY KRIS BEAR - SWEET AS HONEY

KRIS BEAR - SWEET AS HONEY

6.290 ден. 5.032 ден.