Jungle Beats Yellow Parakeet Lechee :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

Jungle Beats Yellow Parakeet Lechee

7.450 ден.

Овој забавен дизајн е инспириран од жолтиот папагал, вид на папагал кој го населува поголемиот дел од јужната хемисфера. Идеален за подарување или за да додадете разиграна боја во вашиот дом, Lechee the Parakeet прекрасно се комбинира со други парчиња од Jungle Beats. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години.


  • Шифра 5619217
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 8.7 cm x 8.7 cm x 3.7 cm
  • Боја Сина • Жолта

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

SWAN COUPLE

18.000 ден. Нема на залиха
-53 % Swarovski Chinese Zodiac Snake Swarovski Chinese Zodiac Snake

Swarovski Chinese Zodiac Snake

15.400 ден. 7.315 ден.

Tortoise

21.000 ден.
Ново Asian Symbols Rabbit Asian Symbols Rabbit

Asian Symbols Rabbit

9.950 ден. Нема на залиха

KRIS BEAR - SWEET AS HONEY

5.450 ден. Нема на залиха

ATLANTIC PUFFINS

12.500 ден. Нема на залиха

KRIS BEAR - FORGET-ME-NOT

5.450 ден. Нема на залиха

SWAN, LARGE

8.450 ден.