Jungle Beats Yellow Parakeet Lechee :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

Jungle Beats Yellow Parakeet Lechee

8.290 ден.

Овој забавен дизајн е инспириран од жолтиот папагал, вид на папагал кој го населува поголемиот дел од јужната хемисфера. Идеален за подарување или за да додадете разиграна боја во вашиот дом, Lechee the Parakeet прекрасно се комбинира со други парчиња од Jungle Beats. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години.


  • Шифра 5619217
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 8.7 cm x 8.7 cm x 3.7 cm
  • Боја Сина • Жолта

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-20 % KRIS BEAR - SWEET AS HONEY KRIS BEAR - SWEET AS HONEY

KRIS BEAR - SWEET AS HONEY

6.290 ден. 5.032 ден.

DUCKS

6.290 ден. Нема на залиха

Frog Prince

6.290 ден.

Baby Animals Cheeky the Monkey

6.290 ден. Нема на залиха
Ново Kris Bear Always Together Kris Bear Always Together

Tortoise

25.000 ден.

Love Birds Pink Heart

12.900 ден. Нема на залиха
-20 % My Little Kris Bear Mother & Baby My Little Kris Bear Mother & Baby

My Little Kris Bear Mother & Baby

10.900 ден. 8.720 ден.

SWAN COUPLE

20.000 ден.