Jungle Beats Yellow Parakeet Lechee :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

Jungle Beats Yellow Parakeet Lechee

8.290 ден.

Овој забавен дизајн е инспириран од жолтиот папагал, вид на папагал кој го населува поголемиот дел од јужната хемисфера. Идеален за подарување или за да додадете разиграна боја во вашиот дом, Lechee the Parakeet прекрасно се комбинира со други парчиња од Jungle Beats. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години.


  • Шифра 5619217
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 8.7 cm x 8.7 cm x 3.7 cm
  • Боја Сина • Жолта

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-30 % African Sunset Giraffe Nohea African Sunset Giraffe Nohea

African Sunset Giraffe Nohea

9.990 ден. 6.993 ден.
-20 % Kris Bear '90s Party Kris Bear '90s Party

Kris Bear '90s Party

5.450 ден. 4.360 ден.
-53 % Swarovski Chinese Zodiac Snake Swarovski Chinese Zodiac Snake

Swarovski Chinese Zodiac Snake

15.400 ден. 7.315 ден.

DUCKS

6.290 ден. Нема на залиха

Love Birds Pink Heart

12.900 ден. Нема на залиха

SWAN, LARGE

8.450 ден.
Ново Zodiac Gemini Zodiac Gemini

Zodiac Gemini

6.290 ден.