MINERA DECORATIVE BOWL, MEDIUM :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

MINERA DECORATIVE BOWL, MEDIUM

9.650 ден.

Модерен и софистициран, овој Сваровски сад е изработен од нерѓосувачки челик и 1600 кристали. Прекрасно ќе се вклопи во сечиј дом.


  • Шифра 5293119
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 9.3 x 17 x 14.5 cm
  • Боја Сребрена • Сива

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија