REPLICA SET, ANNUAL EDITION 2020 :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

REPLICA SET, ANNUAL EDITION 2020

9.650 ден.

Украс инспириран по повод 125 годишнината на Сваровски, одличен подарок за сите љубители на животни,и колекционери.


  • Шифра 5492741
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 5.4 x 7.7 x 3.3 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

SWAN COUPLE

18.000 ден. Нема на залиха

DUCKS

5.450 ден. Нема на залиха

OWL COUPLE

11.500 ден.

HEDGEHOG WITH APPLE

5.450 ден. Нема на залиха
Ново Asian Symbols Rabbit Asian Symbols Rabbit

Asian Symbols Rabbit

9.950 ден. Нема на залиха