REPLICA SET, ANNUAL EDITION 2020 :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

REPLICA SET, ANNUAL EDITION 2020

9.650 ден.

Украс инспириран по повод 125 годишнината на Сваровски, одличен подарок за сите љубители на животни,и колекционери.


  • Шифра 5492741
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 5.4 x 7.7 x 3.3 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

ATLANTIC PUFFINS

12.500 ден. Нема на залиха

Baby Animals Cheery the Elephant

5.450 ден. Нема на залиха

HEDGEHOG WITH APPLE

5.450 ден. Нема на залиха

BALLERINA UNDER BELL JAR

12.500 ден. Нема на залиха

SWAN, LARGE

8.450 ден.

Baby Animals Plushy the Panda

5.450 ден. Нема на залиха