REPLICA SET, ANNUAL EDITION 2020 :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

REPLICA SET, ANNUAL EDITION 2020

9.650 ден.

Украс инспириран по повод 125 годишнината на Сваровски, одличен подарок за сите љубители на животни,и колекционери.


  • Шифра 5492741
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 5.4 x 7.7 x 3.3 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

SWAN COUPLE

18.000 ден. Нема на залиха

HEDGEHOG WITH APPLE

5.450 ден. Нема на залиха

KRIS BEAR - SWEET AS HONEY

5.450 ден. Нема на залиха
Ново Asian Symbols Rabbit Asian Symbols Rabbit

Asian Symbols Rabbit

9.950 ден. Нема на залиха

ZODIAC - MAJESTIC DRAGON

4.250 ден. Нема на залиха

Tortoise

21.000 ден. Нема на залиха

BALLERINA UNDER BELL JAR

12.500 ден. Нема на залиха