Zodiac II Pendant, Gemini, White, Mixed metal finish :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Zodiac II Pendant, Gemini, White, Mixed metal finish

5.450 ден.

Знак - Близнаци Овие ланчиња на Сваровски се инспирирани од Зодијакот и го претставуваат секој од хороскопските знаци. Централно поставен сјаен кристал во оквир од ситни кристали не потсеќа на ѕвездите на небото. Воедно, миксот на метали и додадениот елемент на паричка овозможува да биде носено на повеќе начини, само едниот, другиот или и двата привезоци напред. Персоналозирајте го вашиот стил и комбинирајте го ланчето со друг накит од колекцијата Супер подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5563893
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна • Сребрена • Жолта
  • Материјал Родиран • Комбинирани метали
  • Димензија 42/1.5X1 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок