Stone Hoop Pierced Earrings, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Stone Hoop Pierced Earrings, White, Rhodium plated

8.990 ден.

Stone колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5389432
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Материјал Родиран
  • Димензија 3.5 CM
  • Тип на обетки Кругови